...

CL-Open VLD Haaltert persmededeling

het orakel van haaltertPersmededeling CL – Open VLD Haaltert

OPEN VLD VRAAGT DEGELIJK BESTUUR!

CL – Open VLD Haaltert hield zich lange tijd op de achtergrond.
De strijd tussen de meerderheidspartijen N-va, Sp.a en Open en Liberaal was iets waar we liever niet in tussen kwamen. Maar nu is het genoeg…

Het is tijd dat de grootste partij van Haaltert, nog steeds CL – OPEN VLD, terug de leiding neemt, want op deze manier kan het gewoonweg niet verder! Na bijna 4 jaar “verandering” stellen we vast dat het inderdaad anders is geworden : de gemeente lijkt wel een puinhoop. Niet alleen op het vlak van administratie en werking, maar vooral ook op het vlak van personeelsbeleid. Een groot deel van het personeel wordt op een mensonwaardige manier behandeld en zelfs weggepest. De burgers steunen ons, zo is duidelijk gebleken. En wij zijn bereid de voorzet te geven om uit deze impasse te geraken…

Wij willen samenwerken met iedereen die het beste voorheeft met onze gemeente, en elke partij die hetzelfde doel voor ogen heeft, is welkom om samen met ons te besturen. Zo eenvoudig is het… ( of kan het zijn…)

De grootste partij van Haaltert reikt de hand uit naar iedereen die wil samenwerken, en goed wil besturen. En laat ons eerlijk zijn, de partijen die niet met ons willen spreken, doen dit enkel uit eigen belang en uit vrees…

Decennia lang heeft CL- OPEN VLD ervoor gezorgd dat Haaltert een goede gemeente was en is, om in te wonen en om te zijn: Correct en degelijk bestuur, lage belastingen, en weinig tot geen problemen. De kiezer heeft in 2012 ook duidelijk de kaart getrokken om de trend van dit bestuur verder te zetten.

Waarom kan/wil men naar de stem van de kiezer niet luisteren? Is het werkelijk nodig om met alle mogelijk partijen te proberen samenwerken , behalve met CL-OPEN VLD? Dat is geen bestuur, da’s puur eigenbelang…

Daarom deze open vraag naar alle partijen: Kunnen we ons even concentreren op de essentie?

Onze gemeente heeft een goed en degelijk bestuur nodig, en dit willen we bieden. Onze inwoners hebben aan de twist tussen Open en Liberaal, Sp.a en N-va geen boodschap, onze burgers willen een degelijk bestuur… En iedereen die hieraan wil meewerken is welkom in een coalitie naar een beter Haaltert.
Want dit is wat de bevolking van ons verlangt.

Met een beetje gezond verstand, en loslaten van eigenbelang moet dit toch kunnen?

We roepen bij deze alle partijen op om met ons aan tafel te gaan, en oplossingen te zoeken, voor het te laat is…

Wij hebben een open kijk, hopelijk jullie ook….

Namens het voltallige CL – OPEN VLD bestuur