Timothy Veryser West-Vlaamse tenor
Timothy Veryser West-Vlaamse tenor special guest bij kerkconcerten Christoff. Vanaf 4 april start Christoff aan een unieke reeks van aangepast repertoire, trekt Christoff kerkconcerten in Vlaanderen en Brussel. Samen met zijn liveband en met een op 4 april naar Alken, op 5 april naar Lier, op 6 april naar Wetteren, op 12 april naar Roeselare en sluit hij op 18 april zijn kerktournee af in Brussel, waar de zeer gelovige zanger concerteert in de Basiliek van Koekelberg.

special guest
Als special guest voor deze concerten nodigde Christoff de 29-jarige West-Vlaamse tenor Timothy Veryser uit. Voor Timothy (geboren in Oostende, getogen in Diksmuide en woonachtig in Eernegem), die normaal vooral op de bühne staat van theater- en operazalen in binnen- en buitenland, lijkt het een enorme stap uit zijn comfortzone. Maar die stap is toch minder groot voor hem dan deze op het eerste zicht lijkt, zo zegt hij zelf:
“Mijn oma, die in 2011 overleed, was een enorm grote fan van Christoff! Mijn grootvader was gedurende 30 jaar orkestleider van Eddy Wally, dus hij kende de wereld van de populaire muziek erg goed. De passie voor die muziek kreeg ik via hem met de paplepel mee en zeker met mijn oma in gedachten, kon ik de vraag van Christoff dan ook niet weigeren. Het repertoire dat Christoff brengt tijdens zijn kerkconcerten verschilt uiteraard van dat wat hij bv. brengt op Het Schlagerfestival (lacht) en concerten in een kerk hebben sowieso al iets magisch. Ik kijk er dan ook enorm naar uit, met speciale vermelding natuurlijk voor het concert in Roeselare, dat een beetje een thuismatch wordt voor mij.”
Tickets voor de unieke kerkconcerten van Christoff, kan je bestellen op www.christoff.be .
Let op: de plaatsen zijn beperkt!


