Garry Hagger viert zaterdag
Garry Hagger heeft zaterdag wat te vieren: “Voor de 25ste keer op rij zijn we er weer van de partij!”. Om kwart voor acht zingt hij nog in Oostkamp, maar daarna keert Garry Hagger vliegensvlug terug richting Gent voor een bijzonder optreden: “Voor de 25ste keer op rij mag ik ‘Het Allermooiste’ zingen in ’t Kuipke tijdens de Gentse Zesdaagse. Ik ben de organisatoren bijzonder dankbaar dat ze mij al die jaren al hebben uitgenodigd om tijdens de pauze, in het midden, te komen zingen.

Etienne De Wilde (links), Garry Hagger en Christophe Impens (rechts)
© Garry Hagger
Aan de voet van de Eiffeltoren
Net als mijn optreden aan de voet van de Eiffeltoren tijdens de slotrit van de Tour de France afgelopen zomer, is dit één van mijn hoogtepunten als pur sang wielerliefhebber. De ambiance die er hangt, de manier hoe het publiek de renners op de piste aanmoedigt, kan je niet met een paar woorden beschrijven. Het is iets dat je moet meemaken”, zegt Garry Hagger enthousiast. Voor hij aan een reeks solo-kerstconcerten begint én kerstoptredens met Udo en Sandra Kim, kan hij zich zaterdagavond nog eens compleet smijten voor het Gentse publiek.

Nieuwe single
“Als het kan en past, zing ik ook mijn nieuwe single ‘Morgen Weer Een Dag’, die vorige week is uitgekomen. Het is een positieve feelgood-song die iedereen na één luisterbeurt kan meezingen. Ik ben blij dat hij zo goed wordt onthaald op de radio en bij het publiek. Dit zou, in navolging van ‘Horizon’ en ‘Thuis Bij Jou’, wel eens de volgende kunnen zijn die een vaste plek krijgt in mijn repertoire. Ik hoop het, want ik vind het zelf één van de tofste nummers waaraan ik heb meegeschreven. Altijd fijn als je zo’n nummers mag zingen voor het publiek.”


