Studio 100 en Floralia Brussels slaan opnieuw de handen in elkaar voor een bijzondere lentebeleving met de Maya dagen. Na het succes van vorig jaar keert Maya de Bij terug naar het kasteel van Groot-Bijgaarden voor de tweede editie van de Maya Dagen. Negen dagen lang transformeert het park tot Maya's kleurrijke universum tussen meer dan één miljoen bloemen. Gezinnen kunnen genieten van een uitgebreid programma met parades.

Maya Dagen Maya De Bij alleen kasteel Groot Bijgaarden 2026
© Studio 100

Maya parade en meet & greets in Groot-Bijgaarden

Het familieevenement biedt dagelijks twee Maya-parades die door het park trekken. Bezoekers kunnen ook twee keer per dag Maya en Willy ontmoeten tijdens een meet & greet sessie.

Daarnaast wacht er een rustgevend luisterverhaal en een zoektocht langs kleurrijke beelden van bekende personages. In de serre toont een speciaal bloemenkunstwerk geïnspireerd op Maya de Bij.

Aya Dagen Maya De Bij kasteel Groot Bijgaarden 2026
© Studio 100

Studio 100 zet vol in op Maya-activiteiten

"Maya de Bij is een figuur die generaties verbindt en perfect past in een natuurlijke omgeving zoals Floralia Brussels," zegt Hans Bourlon, gedelegeerd bestuurder van Studio 100.

"Met de Maya Dagen brengen we een totaalervaring die perfect aansluit bij onze ambitie om gezinnen samen te laten genieten van kwalitatief entertainment."

Studio 100 heeft grootse plannen met Maya in de komende jaren. Dit najaar trekt een nieuwe theatershow door Vlaanderen en Wallonië. Ook werkt de productiehuis aan een nieuwe bioscoopfilm.

Praktische informatie Maya Dagen 2026

De Maya Dagen vinden plaats op:

  • 4, 5, 6, 8 april 2026
  • 11, 12, 15 april 2026
  • 18, 19 april 2026

Het evenement loopt dagelijks van 10.00 tot 18.00 uur in het kasteel van Groot-Bijgaarden, Isidoor Van Beverenstraat 5 in Dilbeek. Elk gezin ontvangt een boekje met praktische informatie en een wedstrijd.