Jeugdinfogids Lebbeke Leeft wordt geintegeerd in mobiele app

gsmVoorstel Jeugdinfogids van Jong N-VA Lebbeke wordt geïntegeerd in de mobiele app ‘Lebbeke Leeft’

Jong N-VA Lebbeke stelde in maart 2013 het maken van een Lebbeekse Jeugdinfogids voor. Deze jeugdinfogids moest de speelpleinen, fuifzalen en ook cafés in onze gemeente weergeven. Het voorstel werd op de jeugdraad unaniem positief onthaald.

In de loop van deze maand komt de mobiele app ’Lebbeke Leeft’ voor Adroid en IOS toestellen uit, later zal ook een ‘windows mobile app’ volgen. De applicatie omvat naast de voorvermelde locaties ook de adressen van lokale handelaars en de toeristische trekpleisters van Denderbelle-Lebbeke-Wieze.
Op deze manier wordt de kloof verkleind tussen de lokale jeugd en de lokale bedrijven in onze gemeente. Het wordt voor lokale verenigingen tevens mogelijk om op dit platform evenementen aan te kondigen en gemakkelijkheidshalve wordt de applicatie gekoppeld aan de website ‘Uit In Lebbeke’.
Jong N-VA Lebbeke is uitermate tevreden dat haar voorstel op deze eigentijdse manier uitgewerkt wordt en dankt de initiatiefnemers van het project.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here