Home - Even lachen - Horoscoop - Webcams - Forum - E-Kaart -  
 
Lees Meer...
BLID ondekt Auschwitz voor dieren
‘Auschwitz voor dieren’ zal door sommigen gegarandeerd bestempeld worden als ‘overdreven’. Toch is deze benaming wel degelijk gerechtvaardigd, want de raaklijnen zijn talrijk, met dat verschil dat het hier over honden gaat i.p.v. mensen. Een totaal gebrek aan vrijheid, geen sociaal contact, geen beweging, continu werken (= pups werpen), geen medische verzorging, net voldoende ‘eten’ om in leven te blijven en te blijven geld opbrengen, willekeurige doding van dieren uit sadisme, onverantwoorde ‘experimenten’ met de dieren, schunnige taal, kloppen en stampen op de dieren … Lees de getuigenis van Katty VDS.

Volgens de getuigenis van Katty die BLID op de hoogte bracht van deze praktijken zouden er verschillende feiten op de kwekerij gebeurd zijn die niet door de beugel kon.

Het gaat hem hier over baarse praktijken, zoals het uitvoeren van een keizersnede door een dierenarts zonder verdoving, honden die uit de kooi probeerden te kruipen werden er terug ingestampt met meerdere verminkte honden tot gevolg, kinderen van de eigenaars trokken puppy's bijna levend uiteen met vaak de dood tot gevolg, misvormde, en te vroeg geboren pups, laten ze bij de geboorte liggen waarna deze na 3 dagen dood zijn, teefjes moeten pups van andere rassen grootbrengen omdat de moeders gestorven zijn van ontbering / gebrek aan hygiëne / medische zorg, kinderen van de eigenaars hebben ‘voetbalhondjes’ en schoppen ze om het hardst, zoals ze leren van hun vader. Honden die stout zijn, moet men schoppen. Varkensafval, afval van kippen, half of volledig verrot, staat op het menu van deze dieren.

Pups verlaten vaak ongevaccineerd de kwekerij , worden ook vaak niet gechipt en zo doorverkocht aan groothandelaars of dierenwinkels. De betrokken dierenverzorgster werd geviseerd met camera's en niemand mag de 'bunker' betreden! Alle deuren zijn permanent slotvast.

Naast de afgrijselijke feiten van dierenmishandeling, -verminking en regelrechte moord, werd de dierenverzorgster die werkte in de kwekerij ook seksueel geïntimideerd door de uitbater, die er zijn plezier in had haar obscene opmerkingen te geven tijdens hulp van een dekking.

Dit zijn maar een deel van de klachten die BLID ons toestuurde naar aanleiding van de getuigenis van Katty.

De dierenrechtenorganisatie GAIA steunt de actie van de Belgische Landelijke Inspectiedienst (BLID) tegen de onthutsende wantoestanden die zich voordoen in de hondenkwekerij te Sint-Lievens-Houtem. GAIA prijst de getuige Katty VDS, die de onthutsende en wraakroepende wantoestanden aan het licht bracht. In nauwe samenwerking met BLID vraagt GAIA aan minister van Volksgezondheid Laurette Onkelinx, bevoegd voor Dierenwelzijn, om de erkenning van de hondenkwekerij onmiddellijk in te trekken. BLID en GAIA dienen klacht in tegen de eigenaars van de hondenkwekerij bij het parket van Oudenaarde.

Hierbij roept BLID op tot een hond te kopen bij een officiële, erkende fokker of in het asiel, waar overigens 50.000 honden wachten op een nieuw baasje …
BLID vzw
www.blid.be – info@blid.be
Datum: 2008-03-07 00:47:54 Auteur: Johan
Reacties
Wraakroepend!! Gewoon hetzelfde doen met die familie!! én daarna de doodstraf want omdat dit met dieren gebeurd, betekend nog niet dat dit geen moord is!! Géén medelijden met zulke ondermensen!!!
Datum: 2008-03-07 Auteur: ZwaardMoedig
Barbaarse practijken, toegepast door barbaren!! Hoe kunnen kinderen diervriendelijk opgroeien als zij dergelijke practijken onder ogen zien en eraan mogen meewerken!!! Een schande is het, en een advocate onwaardig om dergelijke schepsels te verdedigen die feitelijk meteen aan de schandpaal zouden moeten worden gezet!! Het is bedroevend zich te moeten realiseren dat hier in ónze contreiën dezelfde feiten voordoen als in nog andere zogezegde geciviliseerde landen, waar de overheid de ogen sluit voor dergelijke wantoestanden! Dicht die poorten, en de cel in met dergelijke baarbaarse krapuuls!! WANNEER ZULLEN MENSEN (??) EENS BEGRIJPEN DAT DIEREN OOK KUNNEN LIJDEN?!! Mensonterend, en ik ben bedroefd dat ik tot het mensenras behoor, al ben ik opgevoed, en heb ik respect voor de liefsten onder ons: de dieren!
Datum: 2008-03-07 Auteur: kristina
Mensen toch, blijven wij zomaar alles geloven wat in de pers verschijnt? Laat het gerecht zijn werk doen, zij moeten optreden indien nodig. Iemand van vanalles beschuldigen is maar al te makkelijk. Waarschijnlijk komkommertijd voor BLID!
Datum: 2008-03-16 Auteur: Didier
Enorm naieve reactie, Didier. Ge sluit gewoon uw ogen voor al da leed. Er zijn bewijzen genoeg dat er dieren werden verwaarloosd in die fokkerij. Dat er honderden honden in schandalig slechte omstandigheden leefden. Dat die marginale eigenaars en hun rotkinderen de honden schopten, sloegen, .. Ga maar eens kijken naar de asiels waar ze een deel van de geredde honden hebben geplaatst. Hun littekens zeggen genoeg, laat staan de mentale staat waarin ze nu verkeren. Dit zijn honden die nooit een normaal leven meer kunnen leiden. Het zijn waarschijnlijk mensen zoals u, die puppies kopen in dierenwinkels, en broodfokkers nog een extra duwtje in de rug geven. Broodfokkers zouden ze levenslang moete opsluiten, in een klein kot, met weinig eten, hygiëne en indien mogelijk nog verkracht laten worden door kerels bijna 2 x groter dan hunzelf. Dit zijn geen mensen, dit zijn beesten. De blik in de ogen van de honden die gered zijn, vertelt genoeg. Deze dieren hebben in hun hele leven waarschijnlijk nog nooit de zon gezien, of gras onder hun voetjes gevoeld. Ipv hun eigen uitwerpselen. Ge moogt verdomme blij zijn dat de BLID er is.
Datum: 2008-06-21 Auteur: Kaye
Zo een 'mensen' moeten ze direct afslachten!!! En de politie doet niet altijd iets!! Als er zoiets gebeurd voor mijn ogen treed ik zelf in actie!
Datum: 2009-07-10 Auteur: Lindsay
Mensen die oproepen tot vergelding zijn even erg. Geldboetes en celstraffen zullen wel volstaan. Afslachten doe je zelfs niet met iemand die mensen doodt.
Datum: 2010-01-31 Auteur: Johan B
Gij gaat de wereld verbeteren zeker, mensen gelijk U met zo een reactie zijn meestal soortgelijk!!!!
Datum: 2010-07-02 Auteur: Johan B
Reacties toevoegen
Email: 
Auteur: 
  Herinner mij!