Morgen aftrap RUGBY SENIORS: BELGIË-KROATIË

RUGBY SENIORS: BELGIË-KROATIË. In het nationaal Heizelstadion zal morgen (29/10/2005) de aftrap gegeven worden om 15.00 uur. Deze wedstrijd telt mee voor de derde kwalificatieronde van het Wereldkampioenschap 2007 dat zal plaatsvinden in Frankrijk. De winnaar van de groep zal in een heen- en terugwedstrijd uitkomen tegen de winnaar van Groep A, die bestaat uit Spanje, Polen, Nederland, Andorra en Moldavië.

Het programma van België ziet er als volgt uit:
29/10/2005 België-Kroatië in Brussel
08/04/2006 Servië -ontenegro-België
22/04/2006 België-Malta
29/04/2006 Duitsland-België

In de voorbereidingswedstrijd heft belgië het British Army verslagen met 22-15. Een tweede voorbereidingswedstrijd tegen Nederland, op 19/10 in Amsterdam, werd verloren met 20-8. Ter herinnering, vorig seizoen heeft België alle kwalificatiewedstrijden gewonnen:
België- Letland 23-16
Litouwen -België 13-21
België-Nederland 15-10
Zweden-België 7-36

België staat momenteel op de 37ste plaats in de IRB-ranking
(www.irb.com)

Het programma van de dag is als volgt samengesteld:
11.00 : Jongerentournooi in Kituro, Rac Jet, Bosvoorde, Anderlecht, Dendermonde, Asub
11.00 : Rugby-initiatie voor jongeren (Stad Brussel) op de Heizel
12.00 : Diverse activiteiten rond het 'Rugby Dorp' dat is geïnstalleerd op het kunstgras
14.00 : Aankomst van de Rugbyscholen voor een lichte maaltijd
15.00 : België-Kroatië (derde ronde van het Wereldkampioenschap 2007): Heizel 2
16.30 : Samenkomst in het 'Rugby Dorp'-Bandas en diverse activiteiten en animatie

De bondscoach, Richard McClintock, heeft de volgende spelers geselecteerd:

Stéphane Happywaheu (Anderlecht),
Cyrille Nana (Anderlecht),
Dirk Haghedooren (Arras),
Noam Dubart (ASUB),
Simon Marote (ASUB),
Alex Muls (ASUB),
Alan Williams (Aurillac),
Mathieu Verschelden (Barcelona),
Charlie Fourneau (Beauvais),
Michaël Demolder (Bosvoorde),
Peter Duchau (Bosvoorde),
Denis Franquin (Bosvoorde),
Olivier Mahieu (Bosvoorde),
Pierre Plasman (Bosvoorde),
Christophe Debaty (Châlon),
Aaron Demnati (Dendermonde),
Jérôme Bize (Rijsel),
Damien Godefroy (Lons-en-Saunier),
Jérôme Wey (Metro Racing),
Norman Wende (Montauban),
Marin De Geetere (ROC),
Denis Eppe (ROC),
Patrice Gautier (ROC),
Sébastien Guns (ROC),
Antoine Bourdin (Stade Bordelais),
Thibault André (Soignies)

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Please enter your comment!
Please enter your name here